האם זה קל להטיס רחפן מתקדם כמו פנטום 3

By | פברואר 24, 2016

רחפן פנטום 3

אף אחד לא רוצה להסתבך במהלך ההטסה

למרות שאנו רואים כיצד בשמי ישראל מוטסים יותר ויותר רחפנים, הרי שעלינו לזכור כי עדיין מדובר על כלי טייס חכם שחלק מדגמיו מציגים יכולות מדהימות באוויר. לכן נראה כי אם נשאל רבים מאלו שמתכוונים לרכוש רחפן ולהטיס אותו במקומות שונים, נקבל תשובה הנוגעת לגבי הנוחות הרבה שבה הם מעוניינים במהלך הטיסה. זאת כשהכוונה היא בעיקר ליכולת שליטה מלאה ללא כל דאגה או חשש במהלך הטיסה.

בין אם אנו מדברים על מטיס חדש שרוצה לראות כיצד הרחפן שלו נשאר באוויר ולא מתרסק חלילה, ובין אם אנו מדברים על מטיס בעל יכולות מרשימות משלו שמאוד רוצה לבצע תמרונים חדים באוויר ולצלם במקומות מאתגרים מאוד, הרי שבסופו של דבר אף אחד לא רוצה להסתבך במהלך ההטסה של כלי טיס חשוב כמו פנטום 3 על מנת שחוויית הטיסה תהיה מרגשת ועל מנת שתוצאות התמרונים ותוצאות הריחוף יהיו מצוינות.

 

חשיבותם של אלמנטים אוטומטיים

יש לא מעט דגמים של רחפנים שנמכרים היום במקומות שונים, בדרכים שונות ובמגוון רחב של מחירים. כך אלו שמתעניינים היום ברחפן איכותי ומתקדם נחשפים להיצע די גדול שגם פנטום 3 הוא חלק מכובד ממנו. זאת מאחר ומדובר על כלי טייס בלתי מאויש המציג מספר רב של אלמנטים אוטומטיים. אלמנטים אלו חשובים מאוד על מנת להגדיל את רמת הבטיחות בטיסה מתוך רצון לשמור על הרחפן ולספק את דרישותיו של המטיס.

אם נרד לפרטים לגבי האלמנטים האוטומטיים של רחפן מרשים כמו פנטום 3, נראה כיצד המראה אוטומטית היא אפשרית, נחיתה אוטומטית היא דבר מדויק, חזרה אוטומטית הביתה בעת איבוד אות מהשלט או התרוקנות קרובה של הסוללה היא דבר חשוב, ואפילו טייס אוטומטי וסימולאטור טיסה לפני המראה ראשונה הם דברים שמדגישים עד כמה כל מטיס יכול לסמוך על רחפן שפותח בצורה אחראית על מנת לתמוך במטיסים אותו.

רחפן פנטום מקצועי

משלט רחוק יעיל ועד אפליקציה נוחה

כדי שניתן יהיה להבין עד כמה זה כלל לא קשה להטיס רחפן מצוין כמו פנטום 3 חשוב להכיר גם עוד אלמנטים מתקדמים שמאפיינים היום את חיינו. נתחיל משלט רחוק שחייב להציג אפשרות רציפה ואיכותית של יצירת קשר עם כלי הטייס גם כשהוא רחוק מאוד וגם כשהמטיס מעוניין לבצע פניות או שינויי גובה. השלט הרחוק של רחפן זה שומר בקלילות על כלי הטייס תחת פיקודו של המטיס ומאפשר גם גישה למספר תכונות חשובות.

אל השלט הרחוק מצטרפת גם אפליקציה ייעודית שחברה מובילה יודעת לפתח עבור הרחפן שהיא משווקת. לגבי פנטום 3 מטיסים רבים שמחים ליהנות מיכולותיה של אפליקציה משובחת המקלה מאוד בעת הגדרות של נתוני טיסה, שליטה על מצלמת הרחפן ועוד. נראה כי אפשרויות השליטה המתקדמות והפשוטות כל כך של רחפן איכותי מבטיחות לכל אחד לנהל את הטיסה בצורה חלקה וממצה ללא חשש לגבי סיבוכים.

לכתבות נוספוץ ולמידע נוסף אודות רחפנים היכנסו אל בלוג הרחפנים באתר גופרו הירו.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים